Royalfashion Męskie świąteczne bokserki
- Męskie bokserki z materiału bawełnianego, zdobione świątecznym motywem. W pasie elastyczna guma. Efektowny pomysł na prezent!
UWAGA: towar zwracany musi posiadać oryginalnie przymocowane wszelkie stałe oznaczenia, w szczególności nieuszkodzone etykiety i metki, w które Sprzedawca zaopatrzył towar, a także znajdują się w oryginalnym nienaruszonym opakowaniu, jeżeli w takie opakowanie był zaopatrzony
Towar zwracany musi posiadać oryginalnie przymocowane wszelkie stałe oznaczenia, w szczególności nieuszkodzone etykiety i metki, w które Sprzedawca zaopatrzył towar, a także znajdują się w oryginalnym nienaruszonym opakowaniu, jeżeli w takie opakowanie był zaopatrzony.
Produkty mogą posiadać minimalne pozostałości fabryczne tj. śladowe ilości kleju, wystające nitki lub inne. Niedoskonałości wyżej wymienione nie podlegają reklamacji.
| Rozmiar M | ||||
|---|---|---|---|---|
| [A] Szerokość w talii (cm) | ||||
| 33 cm - 43 cm (2x) | ||||
| Rozmiar L | ||||
| [A] Szerokość w talii (cm) | ||||
| 34 cm - 45 cm (2x) | ||||
| Rozmiar XL | ||||
| [A] Szerokość w talii (cm) | ||||
| 35 cm - 46 cm (2x) | ||||
| Rozmiar XXL | ||||
| [A] Szerokość w talii (cm) | ||||
| 37 cm - 52 cm (2x) | ||||
| Rozmiar XXXL | ||||
| [A] Szerokość w talii (cm) | ||||
| 39 cm - 55 cm (2x) | ||||
Dokładność pomiaru (+/-) 1 cm. Wymiary mierzone na płasko.







