Czarne botki z wycięciem na płaskim obcasie Loca - Obuwie
Parametry wyróżnioneSzczegóły produktuGwarancjaOpis produktuVideoDo pobraniaOpinie o produkcieZapytaj o produktZ naszego blogaPytania
- Botki na płaskim obcasie z okrągłym noskiem. Cholewka wykonana z czarnej eko-skóry. Zapięcie na ozdobne klamry. Wkładka butów wykonana z tkaniny. Podeszwa posiada wycięcia w bieżniku. UWAGA: niektóre modele mogą posiadać klej na materiale.
Towar zwracany musi posiadać oryginalnie przymocowane wszelkie stałe oznaczenia, w szczególności nieuszkodzone etykiety i metki, w które Sprzedawca zaopatrzył towar, a także znajdują się w oryginalnym nienaruszonym opakowaniu, jeżeli w takie opakowanie był zaopatrzony.
Produkty mogą posiadać minimalne pozostałości fabryczne tj. śladowe ilości kleju, wystające nitki lub inne. Niedoskonałości wyżej wymienione nie podlegają reklamacji.
Kolorczarny
Napisz swoją opinię
Zapytaj o produkt
| Rozmiar 36 | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Długość wkładki (cm) | |||||
| 24 cm | |||||
| Rozmiar 37 | |||||
| Długość wkładki (cm) | |||||
| 24,5 cm | |||||
| Rozmiar 38 | |||||
| Długość wkładki (cm) | |||||
| 25 cm | |||||
| Rozmiar 39 | |||||
| Długość wkładki (cm) | |||||
| 25,5 cm | |||||
| Rozmiar 40 | |||||
| Długość wkładki (cm) | |||||
| 26 cm | |||||
| Rozmiar 41 | |||||
| Długość wkładki (cm) | |||||
| 26,5 cm | |||||
Tabela rozmiarów - rozmiarówka damska niestandardowa
* dokładność pomiaru (+/-) 3 mm



















