Łatwy zwrot towaru
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu
365
dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
365 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu
365 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Maksymalnie uproszczona procedura, kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
- Rewelacyjne damskie botki typu workery na płaskim obcasie. Cholewka wykonana z ekologicznej skóry i zdobiona złotymi ćwiekami. W środku posiadają ocieplenie w formie futerka. Model zapinany na suwak po wewnętrznej stronie.
Ocena:
5.00 / 5
(8 opinii)
Parametry techniczne:
Ocieplenie: | Tak |
Materiał: | Skóra ekologiczna |
Wkładka: | Futerko |
Rodzaj obcasa: | Płaski obcas |
Wysokość obcasa: | 3,5 cm |
Wysokość cholewki (dla rozmiaru 38): | 15 cm |
Szerokość cholewki (dla rozmiaru 38): | 12 cm |
Płeć: | Kobieta |
Kolekcja: | Jesień ,
Zima |
Pokaż opis
Produkty mogą posiadać minimalne pozostałości fabryczne tj. śladowe ilości kleju, wystające nitki lub inne. Niedoskonałości wyżej wymienione nie podlegają reklamacji.
Polecane
Opinie o Czarne damskie workery z ćwiekami Claira - Obuwie
5.00
Liczba wystawionych opinii: 8
58
40
30
20
10
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
Czy rozmiar jest odpowiedni?
Zbyt mały0
Pasuje8
Zbyt duży0
5/5
Zamówiłam 2 pary- dla córki i dla siebie. Buty są super, wygodne. Bardzo ładnie się prezentują o ile ktoś lubi taki styl. Bałam się że rozmiar 38 będzie za ciasny bo moja stopa ma długość 25 cm ale buty bardzo dobrze leżą. Jedynie do czego można się przyczepić to że ćwieki są bardzo ostre ;p Za tą cenę warto
Napisz swoją opinię
Rozmiar | Długość wkładki |
---|---|
36 | 23,5 cm |
37 | 24 cm |
38 | 24,5 cm |
39 | 25 cm |
40 | 25,5 cm |
41 | 26 cm |
Tabela rozmiarów - rozmiarówka damska standardowa
* dokładność pomiaru (+/-) 3 mm